Tepeden Tırnağa Kalite! Sporcular İçin Özel Olarak Düşünülmüş Çorap Modelleri

Sporcuların temel gereçlerinden çorapların çok çeşidi bulunuyor. İdmanlarda en büyük yardımcınız olacak çorap modellerini sizler için derledik. Spor yaparken ayaklarınızı rahat ettirecek çoraplar arıyorsanız içeriğe buyurun!

1. Nike Squad Crew Unisex Çorap

Spor idmanları için özel olarak tasarlanan Nike Squad Crew çorap, spor yaparken meydana gelen terleme meselesini engelliyor. Terlemeyi minimuma indiren bu çorap ile ayaklarda bakteri ve ıslaklık hissi oluşmuyor. Gün uzunluğu rahatlık sağlayan bu çoraplarla spor yapmak çok daha kolay!

2. adidas Crew Çorap

Her atlette olması gereken adidas beyaz çoraplar spor yaparken şık olmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir set. 3 kesimden oluşan adidas Crew çorap seti sportmenlerin vazgeçilmezleri ortasına girecek. Konforuyla idmanlarda daima yanınızda olacak bu çorap seti şıklıkla rahatlığı bir ortada sunuyor.

3. Nike Seçkine Crew Basketball Unisex Çorap

Basketbol oynarken giyebileceğiniz Nike Seçkine Crew çorap en ağır idmanlarda bile ayağınızı destekliyor. Bölgesel yastıklama teknolojisi bulunan bu çorabın çarpma tesirini minimuma indime özelliği var. Hem estetik hem konforu bir ortada sunan bu çorapla basketbol oynamak daha eğlenceli hale geliyor.

4. adidas Ankle Socks Çorap

Üç farklı rengi bulunan adidas çoraplar her atletin dolabında kesinlikle olması gerekenlerden. En çok kullanılan siyah, beyaz ve gri renkleriyle her spor kıyafetinize uyacak bu çoraplar ile spor kombinleriniz daha şık olacak.

5. Nike Everyday Training Ankle Bayan Çorap

Spor yaparken bile şıklıklarından vazgeçmeyenlerin en sevdikleri çoraplarından olacak Nike Everyday Training çorap yumuşak dokusuyla çok hoşunuza gidecek bir model. Bu çoraplar performansınız boyunca ayaklarınızın kuru kalmasını sağlayarak sizi rahat ettiriyor.

6. Nike Seçkine ”Xmas” Basketball Unisex Çorap

Hem erkeklere hem bayanlara hitap eden Nike Seçkine ‘Xmas’ çorabı esnek kumaşa sahip. Basketbola uygun hazırlanan bu çorap yılbaşından ilham alınarak üretilmiş. Darbeleri emen yastıklama sistemi bulunan bu çorap ile ayağınız çok rahat edecek.

7. Barçın Basics Short Wrist Unisex Çorap

Kısa çorap giyilmesi gereken ayakkabılar için ülkü Barçın Basics Short Wrist çorapları ile her türlü idmanda ayaklarınız rahat edecek. Spor yaparken kolaylık sağlayan bu çoraplar ayağınıza eksiksiz ahenk sağlıyor. Konforlu bu çoraplar sayesinde rahatça spor yapabilirsiniz.

8. Nike Everyday Plus Cushioned Training Crew Unisex Çorap

Antrenmanlarda giymek için alabileceğiniz Nike Everyday Plus Cushioned Training Crew çorap ayağı güzelce sarıyor. Kaliteli kumaşıyla çok beğeneceğiniz bu çorabın üç rengi var. Ayaklarınızın uzun mühlet rahat etmesini sağlayan bu çoraplar ile idmanlarınız daha ağır geçecek.

9. Nike Everyday Essential Crew Unisex Çorap

Farklı modelleri sevenlere nazaran üretilen Nike Everyday Essential Crew çoraplar üç farklı modeliyle sunuluyor. Esnek ve sağlam bu çorapları ister antrenmanlarınızda ister günlük hayatınızda kullanmanız mümkün. %75 geri dönüştürülmüş polyester fiberden üretilen bu çoraplar sayesinde çevreyi müdafaaya dayanak olabileceksiniz.

10. Nike Sportswear Everyday Essential Ankle Unisex Çorap

Birbirinden farklı aktiviteler için uygun bu çoraplar klasik beyaz çorap tercih edenler için ülkü. Sportif kombinlerinize çok yakışacak bu çoraplar içinde ayaklarınız rahat ediyor. Ayakları serin tutan kumaşı sayesinde tüm antrenmanlarınızda ayaklarınız nefes alabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir