Estetik plastik cerrahları İstanbul’da buluşuyor

Estetik plastik cerrahi alanında bilimsel kuruluşlardan olan 113 ülkeden 6 binden fazla cerrahın üye olduğu International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS) her yıl düzenlediği ISAPS Dünya Kongresi’nin 26.’sini İstanbul’da gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

ZÜLFÜ LİVANELİ KÜÇÜK KONSER VERECEK

İki yılda bir estetik plastik cerrahi alanında tüm gelişmelerin tartışıldığı ISAPS Dünya Kongresi, ISAPS Lideri Prof. Dr. Nazım Çerkeş’in mesken sahipliğinde 20-24 Eylül 2022 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Toplantının açılış merasimi 22 Eylül’de saat 18.30’da Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Anadolu Oditoryumu’nda düzenlenecek. İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu onur konuğu olarak katılacağı merasimde Zülfü Livaneli küçük konser verecek.

AMELİYAT GERÇEKLEŞTİRECEKLER

Dünyanın en seçkin estetik plastik cerrahların da ortalarında bulunduğu 2 binden fazla cerrahı İstanbul’da bir ortaya getirecek olan konferansta tabipler canlı yayında ameliyatlar gerçekleştirerek ve tecrübelerini iştirakçilerle paylaşacak. Birinci gün üçü Türk olmak üzere 14 ünlü estetik cerrah ameliyatlar gerçekleştirecek. Bu ameliyatları iştirakçiler canlı olarak izleyebilecek. Öteki günlerde ise beş konferans salonunda estetik plastik cerrahideki en son gelişmeler ve ve özel atölyeler düzenlenecek. Toplantıya ayrıyeten 100’ün üzerinde sponsor firmada katılacak ve eserlerini stant alanında tanıtacaktır.

Toplantının Gala gecesi ise 23 Eylül saat 20.00 de Kuruçeşme Divan’da düzenlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir