Çağla Şıkel için “Çarkıfelek’te hostes olmak için kapımda yatardı” diyen Mehmet Ali Erbil, özür diledi

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla özür dileyen Erbil, “Çağla benim dünya ahiret kardeşimdir. Yaşadığım onca hastalığıma ver Çağla’m” dedi.

Son vakitlerde müzikçi Ece Ronay’a attığı müstehcen bildiriler nedeniyle yargılanan Mehmet Ali Erbil, evvelki gün telefonla bağlandığı canlı yayında Çağla Şıkel hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Kelamlarından ötürü reaksiyon çeken Erbil, bir paylaşım yaparak özür diledi.

“ÇAĞLA KULİSİMDEN ÇIKMAZDI, HANGİ MANADA ANLIYORSANIZ ANLAYIN”

Çağla ile Yeni Bir Gün programına para aldığı için katıldığını söyleyen Erbil, canlı yayında ağızları açık bırakan açıklamalar yaptı. Çağla Şıkel’in konuşmalarında Çarkıfelek yarışında hosteslik yaptığını saklaması üzerine konuşan ünlü isim, “O periyot Çarkıfelek’te hostes olmak için kapımda yatarlardı. Stelyo Pipis ile sevgili olup hosteslik yaptı. Kulisimden çıkmazdı. Artık hangi manada anlıyorsanız anlayın” dedi.

“HEPİNİZİN HUZURUNDA ÖZÜR DİLİYORUM”

Mehmet Ali Erbil’in kelamlarına Çağla Şıkel’den karşılık gelmezken reaksiyonlar de beraberinde geldi. Tenkitlerin akabinde toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak Şıkel’den özür dileyen Erbil, şu tabirleri kullandı: “Sabahın erken saatinde birdenbire bağlandığım canlı yayında aslında çok kırıldığımı tabir etmek isterken hedefini aşan, denetimsiz, istemsiz kelamlar söylemişim. Yayının tekrarını izlediğimde fark ettim durumun vahametinim. Çağla benim dünya ahiret kardeşimdir. Ben duygusal bir adamım. Beni herkes tanır. Çağla bu kadar değerli olmasa benim için bu derece kırılmazdım zati. Ben onun başarılarıyla gurur duyarken onun mesleğinin birinci adımlarında yanında olduğumu unutmuş üzere davranmasıydı beni üzen. Ancak ne kadar üzüldüysem de bugünkü sözleri sarf etmeme sebep olmamalıydı. Hepinizin huzurunda özür diliyorum kendisinden.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir