Bryan Cranston’ın Walter White karakterini yeniden canlandırmak için tek bir şartı var

Dünyanın en yeterli dizileri ortasında gösterilen Breaking Bad dizisinde Walter White karakterine hayat veren ve birçok mükafata layık görülen Bryan Cranston, son devirde yaptığı emeklilik açıklamasıyla gündeme gelmişti.

Emmy’de En Yeterli Erkek Oyuncu mükafatını kazanan oyuncu, 2026 yılında oyunculuğa orta vereceğini açıklamıştı. Şu sıralar “Asteroit Şehir” sinemasıyla gündemde olan 67 yaşındaki oyuncu, Walter White karakterini tekrar canlandırabileceğini söyledi.

“BİTTİ SANMIŞTIM

Oyuncu, dizinin yaratıcısı Vince Gilligan’ın bu kararda değerli bir rol oynadığını söyledi. Awards Radar’a konuşan yıldız, “Vince Gilligan’ı asla hafife almam. 10 yıl evvel 3 Nisan’da Breaking Bad’deki son günümüz olduğunu söylediğinde düşünmüştüm… 10 yıl evvel. Herkese gözyaşları içinde veda ederken dizinin sona erdiğini düşünmüştüm. Sonra El Camino geldi. ‘Sanırım tekrar Walter White olacağım’ dedim. Akabinde Better Call Saul geldi, ‘Sanırım ben de oynayacağım’ dedim. Akabinde Pop Corners reklamı geldi. ‘Birlikte oynamak ister misiniz?’ dediler, ‘Tabii’ dedim. Çok eğlenceliydi” tabirlerini kullandı.

“AMAN TANRIM” YANSISI VEREBİLMELİ

67 yaşındaki oyuncu, şimdi bir projenin olmadığını söylerken “Gilligan’ın da benim de maaş çekine gereksinimimiz. Ancak düşünden uyanıp ‘Aman Tanrım’ dediği bir şey olsayd, bana teklif etseydi ve ben de ‘Aman Tanrım’ yansısını verseydim o vakit düşünürdüm” dedi.

Oyuncu “Aman Tanrım” reaksiyonu verdiği çok fazla şeyin olmadığını belirtti ve “Eğer sizi şaşırtan bir şey karşınıza çıkarsa tüm dikkatinizi vermelisiniz” dedi.

Öte yandan, eşi Robin Dearden ile daha çok vakit geçirmek istediğini açıklayan Emmy ödüllü oyuncu, GQ mecmuasına verdiği röportajda 2026 yılında Hollywood’dan en az 6 ay uzak kalmayı planladığını söylemişti.

Eşi Robin’in 24 yıldır daima yanında olduğunu ve sırf “ünlü oyuncunun eşi” olarak nitelendirildiğini belirten oyuncu, emeklilik kararını bilhassa eşi için verdiğini söylerken “Hep hayatını bana nazaran şekillendirmek zorunda kaldı. Bunu hak ediyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir